Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Українські сувеніри

Стрімке зростання попиту на українські сувеніри пояснюється тим, що інтерес світової спільноти до української культури та традицій також постійно стає більшим. Все більше будинків та квартир починають прикрашати за допомогою національної та народної символіки, орнаментів, розписів, предметів декоративно-прикладного мистецтва, посудом з дерева в українському стилі. Український сувенір своїми руками – це сучасно, незвично та ексклюзивно.

Сайт інтернет-магазину Міry.com.ua пропонує сотні зразків українських сувенірів, які стануть незабутнім та чудовим подарунком з України для будь-якого іноземного гостя, друга, родича чи просто туриста. Також ми пропонуємо не лише роздрібнену купівлю. У нас можна купити українські сувеніри оптом на дуже вигідних умовах та за привабливими цінами.

Асортимент та особливості сувенірів ручної роботи з України

Серед українських сувенірів можна знайти зручні, практичні та надзвичайно красиві вироби:

 1. Прикраси-сувеніри: буси, вінки на голову з квітами,
 2. Сувенірні шкатулки з дерева,
 3. Пивні келихи різних розмірів,
 4. Масажери на всі випадки життя,
 5. Декоративні сувенірні тарілки на стіну з різьбленням та розписом,
 6. Сувенірний посуд, виготовлений з деревини чи з кераміки.
 7. Магніти тощо.

Усі ці сувеніри допоможуть створити у вашому будинку вражаюче затишну атмосферу. Якщо ж ви хочете, щоб куточок господині на кухні був не лише гарним, але й практичним та зручним, то вашій увазі пропонуємо посуд з кераміки та деревини. Чому для виготовлення сувенірів ручної роботи наші майстри обирають саме натуральну сировину?

Переваги натуральних матеріалів сувенірів

Традиційна українська продукція завжди відрізнялась високою якістю. Особливо це вражає, коли археологи знаходять старовинний посуд, який прекрасно зберігся зовні: форма, кольори, оздоблення. Весь секрет у застосуванні природних речовин при виготовленні сувенірів.

 1. Екологічність. Чиста натуральна сировина не викликає алергії, тому виробами з неї можуть користуватися як дорослі, так і діти.
 2. З них легко виготовляти сувеніри та продукцію власними руками. Вона буде відрізнятися оригінальністю та ексклюзивністю. Саме цим пишається наш магазин!
 3. Довговічність сувенірної продукції.
 4. Можливість втілювати найрізноманітніші дизайнерські ідеї та техніки при оздоблюванні.

Чим особливі техніки оздоблення українських сувенірів ручної роботи?

Для прикрашання посуду наші майстри використовують давній метод, відомий як «гжель». От як виглядають етапи цієї технології:

 1. Формування посудини з білої глини.
 2. Обпалення в печі.
 3. Покриття газур’ю та білою емаллю.
 4. Розпис сувенірного посуду.

Гжельському розпису характерні синій кобальт та візерунки з позолоти. Зображають на таких українських виробах букети з квітами, різнокольорові гірлянди, пейзажі, сюжети з різними людьми та тваринами. Якщо уважно їх роздивлятися, то можна побачити знайомі історії з народних казок, їх героїв, ситуації з життя простих людей. Головну особливість цього виду розпису можна сформулювати так: використання лише білого кольору та всіх відтінків синього.

Вгору