Карпатські виробице мрія кожної хорошої господині, цінителів якості та автентичності і просто людей з хорошим смаком. Завдяки збереженню давніх технологій виготовлення та прикрашання предметів побуту, вироби Карпат служитимуть задля затишку та комфорту у вашій оселі довгими роками. Наші майстри ручної роботи використовують для виготовлення виробів своїми руками дерево та глину.

Саме це можна вважати запорукою довговічності виробів, які представлені в асортименті інтернет-магазину Мир Уюта.

Чому карпатські вироби для кухні такі практичні?

Під час приготування та вживання їжі  не відбувається виділення токсичних речовин. Справа в тому, що вироби з дерева не вступають у хімічні реакції з кислотами, які містяться у продуктах харчування.

Простота у використанні виробів та невибагливість у догляді робить вироби Карпат дуже зручними у побуті.

Натуральні матеріали, з яких виготовлена продукція, має високі бактерицидні характеристики, завдяки чому смак та аромат страв не просто залишається незмінним, але стає більш насиченим та яскравим, до того ж продукти зберігаються набагато довше, якщо говорить про посуд: дерев’яний або глиняний. У виробах з дерева можна сміливо зберігати соління, бо в ньому їм не загрожує пліснява.

У продуктах, крупах не заведуться паразити, а з часом вони не втратять своїх корисних властивостей. Деревина здатна зберігати напої та страви певний час у сталому температурному режимі.

Різноманітність виробів з Карпат

Вироби Карпат вражають розмаїттям оздоблення. У нашому магазині також є чудові зразки косівського та гжельского розписів. Ними прикрашають майже все: тарілки, шкатулки, прикраси. Назва першого виду походить від містечка в Івано-Франківській області. Йому характерні технологія ритування. Вона полягає у обпалюванні покритого білою глиною виробу та подальшому розписі у коричнево-зелених тонах. За допомогою білого, золотистого та відтінків синього кольорів майстри створюють вражаючі зразки посуду в гжельському стилі. Предмети побуту прикрашають зображеннями рослин, тварин, фольклорними сюжетами та орнаментами.

У нашому інтернет-магазині можна побачити також:

Чому більшість обирає керамічні вироби карпатських майстрів?

Кераміка має стійкість перед механічними ушкодженнями: потертості, подряпини. На ній не утворюється накип. Посуд можна застосовувати для приготування їжі у духовці та мікрохвильовій печі.

Страви не пригорають завдяки товстому дну. Не спотворюється природній аромат та смак продуктів. Завдяки цьому не знижується якість страв.

Традиційні для українського народу декоративні засоби оздоблення виробів мають ряд переваг - надають помешканню національного колориту.

Українські вироби у карпатському стилі доповнять будь-який інтер’єр