Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сувеніри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше сначала дороже за назвою
Відображення:

У наш час дуже стрімко зріс попит на карпатські сувеніри. Вони представлені національним одягом з натуральних тканин, галантереєю, фурнітурою, прикрасами, посудом, предметами інтер’єру. Карпатський сувенір виготовляли і виготовляють зазвичай з дерева чи глини та інших натуральних матеріалів. Шкіряні, текстильні та хутрові вироби здатні створювати відчуття надзвичайного затишку у наших будинках. Карпатські сувеніри надзвичайно вдало поєднують у собі високу якість та ексклюзивне дизайнерське оформлення. А чого ще треба очікувати від вдалого подарунку?

Щоб подарувати своїм друзям чи рідним корисну та виготовлену зі смаком дрібничку, не обов’язково везти сувеніри з самих Карпат. Для цього достатньо ознайомитися з широким асортиментом карпатських сувенірів та товарів на сайті магазину «Світ затишку». Різноманіття сувенірів приємно вас здивує, але вам вдасться зробити вибір, який буде відрізнятися унікальністю та оригінальністю. Також ми даємо змогу купити карпатські сувеніри оптом та оформити замовлення онлайн. Більше того, ми потурбувалися, щоб карпатська продукція відповідала не лише естетичним та дизайнерським вимогам, але й високим нормам якості. Ми надаємо перевагу натуральній овечій вовні, деревині та кераміці у сувенірах. З ними не порівняється жодний пластик!

Які є групи карпатських сувенірів?

  1. Текстиль. До цієї групи можна віднести килимки, доріжки, рушники, вишиванки.
  2. Керамічний та дерев’яний посуд.
  3. Сувеніри з деревини: булави, бочонки та келихи для пива та інших напоїв, обтягнуті шкірою подарункові пляшки, різьблені тарілки, шкатулки для прикрас та інших дріб’язків.
  4. Сувеніри-магніти з українською народною символікою та затишними селянськими мотивами.
  5. Сувенірні картини, виготовлені по дереву, мішковини, дощечках та корі.
  6. Подарункові сувенірні набори з пляшками та чарками.

Усі ці сувеніри будуть створювати справжню гуцульську гірську атмосферу у вашому будинку, завдяки якій можна відчувати себе жителем Українських Карпат у будь-якому куточку світу.

Чому ми гарантуємо високу якість сувенірів?

Кожний сувенір – плід кропіткої ручної праці наших майстрів. Для роботи вони використовують лише якісну деревину, яка пройшла ретельний добір, заготовлювалась та зберігалась у правильних умовах. Її обробляють спеціальними засобами, які створюють додатковий захисний прошарок, продовжуючи таким чином термін життя виробу. Завершальний етап полягає у оздобленні та покритті лаком.

            Таким чином народжуються українські сувеніри, які здатні зробити ваше життя більш комфортним.

Вгору